У Марганці з’явився парк для відпочинку

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи У Марганці з’явився парк для відпочинку отключены

У східному районі Марганця на місці пустиря з’явився сучасний парк. Для комфортного відпочинку городян облаштували спортивний та дитячий майданчики, розбили поле для міні-футболу, установили фонтан, висадили більше 2 тисяч кущів і дерев

Своєрідною родзинкою парку став вівтар для закоханих, де можна укладати шлюби.

«Комфортні парки, сучасні дороги, нові дитсадки й відремонтовані школи – на таких прикладах бачимо переваги децентралізації, ініційованої Президентом України Петром Порошенко, – наголосив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко. – Сьогодні громади області мають не лише бажання, а й можливості для створення європейських умов життя. Змінюється обличчя міст і сіл – це створює абсолютно інший настрій жителів».

Хоча парк і розташований у східній частині Марганця, з’їжджаються сюди на уїк-енд з усього міста. У парку вже проходять виїзні весільні церемонії. На Покрову у вівтарі для закоханих побралися дві пари.

«Ми провели опитування городян, і більшість побажала, аби на цьому місці був сучасний парк. Навіть назву йому придумали – «Парк кохання», – зауважила мер Марганця Олена Жадько. – До людей дослухались – і ось за півроку у співпраці із ДніпроОДА звели красивий європейський парк».

Роботи з облаштування парку тривали з квітня 2017 року. Будівельники згадують, все починалося з важкої техніки: більше тижня машини вивозили сміття та вирівнювали майданчик. Наразі городяни прогулюються новими доріжками, на яких – майже 5 тисяч квадратів плитки. Фахівці з озеленення скверу продовжують висаджувати дерева та кущі, весною укладуть рулонні газони.

Цьогоріч ДніпроОДА облаштовує в області три парки – у Покрові, Кам’янському та Марганці.

Поделиться: