У Єлизаветівському дитсадку відкрили новий корпус

  06.10.2017 13:54   -
Влада Люди Суспільство

У дитячому садочку «Сонечко» в Єлизаветівці Петриківського району відкрили новий корпус.

Його збудували «з нуля» за сучасними технологіями, – про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА.
У Єлизаветівському садочку навчалося понад півсотні дітей. Це вдвічі більше, ніж дозволяє площа будівлі. Малюки різного віку тіснилися разом. Це ускладнювало виховний процес, адже розвиваючі заняття для найменших та старших дітей мають бути різними. Щоб вирішити цю проблему, на території садочка «з нуля» збудували новий корпус.
– Для нас це величезний крок. Раніше батьки скаржилися, адже садочок був переповнений. Діти по 2-3 роки сиділи в одній групі і проходили ту саму програму. Зараз такого не буде. В садочку комфортно розмістилися 66 дітей. Та й колектив збільшився. Наприклад, у нас працюватиме вихователь-психолог, – розповіла виконуюча обов’язки завідуючої дитсадка Юлія Корнієнко.
Нова будівля енергоефективна, обладнана сучасною системою вентиляції, теплою підлогою, кварцуванням приміщень. Туди перевели старшу групу – всі меблі та іграшки розраховані на шестирічних дітей. Навіть столики у формі парт – аби діти готувалися до школи.
– Коли побачили, що на території садочка розпочалося будівництво, були в шоці. Не очікували, що так швидко і професійно зведуть новий корпус, – поділилася мама двох дітей Анна Саліченко. – Тепер у садочку більше місця, сучасні меблі, іграшки – все найкраще для наших дітей. Дуже щасливі, адже тут діти будуть краще розвиватися.
У новому корпусі для всіх вихованців обладнали зал для занять музикою та свят. Поряд – ігровий майданчик з м’яким покриттям.
За останні два роки в області створили 2,5 тисячі нових місць у дитсадках.