У Дніпрі відкрилася виставка «Чарівні барви Дніпра»

Вчора, 7 вересня, у виставковій залі Дніпропетровської організації Національної спілки художників України відкрилася Всеукраїнська виставка образотворчого мистецтва

Захід є щорічним і проходить вже в одинадцяте. Відкриття  відвідали представники Дніпровської міської ради, художники, студенти театрально-художнього коледжу, поціновувачі мистецтва.

«Традиційно марафон святкових заходів з нагоди Дня міста розпочинається  відкриттям виставки «Чарівні барви Дніпра». Це спільний проект Дніпропетровської організації Національної спілки художників України та Дніпровської міськради. Цьогорічною родзинкою виставки є те, що тут зібрано твори мистецтва з понад 30 міст України. Це – своєрідний рекорд за одинадцять років і свідчить про розширення географії митців – учасників виставки, її рейтинг. Тут представлено 250 творів 150 авторів із різних куточків України. Активну участь у виставці беруть і художники з Дніпра, цьогоріч їх 60», – сказав начальник управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Євген Хорошилов.

Студентка першого курсу Дніпровського театрально-художнього коледжу Софія мріє, що колись її роботи теж будуть представлені на цій виставці.

Учасниця виставки, художниця Олена Половна-Васильєва відзначає високий професіоналізм представлених робіт.

Виставка працюватиме у виставковій залі Дніпропетровської організації Національної спілки художників України (Січеславська Набережна, 11) протягом місяця. Традиційно вона закривається до Дня художника.