Сьогодні у Дніпрі відбулася презентація фільму про добровольців

  08.09.2017 15:37   -
Дозвілля Загальне Люди

«Моя земля» – 30-хвилинна стрічка що розповідає про мужність та звитягу бійців-добровольців

«Ідея фільму – показати, що спонукає людей іти на війну добровільно. Автори провели паралелі з козацьким минулим українців, а також показали звитягу та мужність сучасних українських добровольців», – зазначив голова обласної ради Гліб Пригунов.

Фільм «Моя земля» був знятий за ініціативою депутатів обласної ради, які безпосередньо брали участь у бойових діях, в складі добровольчих формувань. Серед них і Віктор Боняк, який власне і є головним натхненником фільму «Моя земля».

Підтримка учасників АТО та їх рідних є одним з пріоритетів роботи облради.

«У нас реалізується ряд програм підтримки учасників АТО. По-перше, ми проводимо роботу із визнання бійців-добровольців. На Дніпропетровщині вже визнано 114 кандидатів. По-друге, ми фінансуємо навчання учасників АТО в інституті держуправління. Та багато іншого», – зазначив Гліб Пригунов.

Фільм «Моя земля» знятий за бюджетні кошти і його головне призначення – патріотичне виховання. Але ж фільм, знятий режисером Катериною Балабай має і певну художню цінність. Голова обласної ради повідомив, що фільм вийде у широкий прокат після його участі у кінофестивалі.