Розпочався новий відбір претендентів на здобуття премії Дніпропетровської облради

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи Розпочався новий відбір претендентів на здобуття премії Дніпропетровської облради отключены

 Позмагатись за премію Дніпропетровської обласної ради запрошують соціально активних, креативних та цілеспрямованих; тих, хто має певні напрацювання та здобутки у науці, спорті, бізнесі, медицині, журналістиці та ін.

За свої досягнення та діяльність можна отримати 15тис грн.

Конкурс пройде вже вдруге. Першими переможцями стали 39 науковців, журналістів, громадських діячів, лікарів та волонтерів, які отримали заслужені премії від голови облради Гліба Пригунова.

Переможців будуть обирати в 11 категоріях: за внесок у розвиток місцевого самоврядування та місцевої самоорганізації населення, громадського руху; за героїчні вчинки,самовідданість при виконанні громадського обов’язку внесок у зміцнення державності; за соціально-правовий захист дитинства, материнства і батьківства, утвердження ролі сім`ї у суспільстві; за виробничі досягнення, впровадження творчих, новітніх ідей тощо; за внесок у розвиток АПК, підтримку сільгоспвиробництва; за досягнення у науковій та педагогічній діяльності; за активну журналістську діяльність; за категорією «Юні дарування Дніпропетровщини» (14 – 17 років) та ін.

У кожній категорій будуть обрані по 5 переможців. Критерії відбору: актуальність і соціальна значимість заходів, проектів та кампаній, їх новизна та інноваційність, ступінь залучення молоді, результати та перспективність.

Усі пропозиції приймаються до 31.10.2017 року у КП «Молодіжний центр Дніпропетровщини», за адресою м. Дніпро, вул. академіка Лазаряна, буд.2, приміщення Будинку культури Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту, 3-й поверх.

 

Поделиться: