ПРОТИСТОЯННЯ ЗАРАДИ ЖИТТЯ

10 месяцев ago anelya Комментарии к записи ПРОТИСТОЯННЯ ЗАРАДИ ЖИТТЯ отключены

З перших днів карантину керівник Дніпропетровської регіональної організації «Опозиційна платформа -За життя» Геннадій Гуфман переорієнтував партійну структуру в Дніпрі та області на соціальну роботу.

«Зараз не час для політики і партійної агітації. Зараз час допомагати», – зауважив він. Разом із партнерами по бізнесу Геннадій Гуфман виділив 10 мільйонів гривень та створив у Дніпрі Центр соціальної відповідальності, який закуповує і розвозить літнім людям продукти. Наразі до роботи Центру соціальної відповідальності Дніпра вже долучилися майже дві сотні волонтерів. Але щоб допомогти якомога більшій кількості людей, Центру потрібні ще помічники.

«Чим більше волонтерів, тим більше людей ми зможемо охопити своєю турботою. Приєднуйтесь!» – закликає Геннадій Гуфман.

Безкоштовні хліб, продуктові набори, маски, ліки і дезінфектори для рук – «Опозиційна платформа – За життя» на Дніпропетровщині веде найактивнішу роботу з протистояння коронавірусу.

КАМ’ЯНСЬКЕ

Активісти партії в Кам’янському підхопили цю ініціативу і на базі своїх політичних ресурсів відкрили волонтерський центр «Ми вибираємо життя». За кілька днів до них приєдналися десятки волонтерів: як тих, хто готовий закуповувати необхідне, так і тих, хто буде доставляти це літнім городянам. Подробиці можна дізнатися тут: www.facebook.com/zagittya.kamenskoe та у Call-центрі за номером +38068 958 98 01

Крім того, у перші дні карантину Кам’янська організація партії «Опозиційна платформа – За життя» безкоштовно роздала городянам 15 000 медичних масок, 5000 дезінфекторів та антисептиків.

ЮР’ЇВКА, ВАСИЛЬКІВКА П’ЯТИХАТКИ

Активістки партії в Юр’ївці, Васильківці та П’ятихатках на чолі з керівниками місцевих осередків борються з дефіцитом медичних масок і шиють їх власноруч для пенсіонерів, продавців магазинів й інших односельців, які особливо потребують засобів захисту. А також купують літнім людям ліки, харчі та доставляють додому.

НІКОПОЛЬ

У Нікополі актив парторганізації «Опозиційна платформа – За життя» передав 300 кілограмів макаронних виробів підопічним громадської спортивно-оздоровчої організації інвалідів «АКВА» і Центру соціальних служб.

Приєднатися до команди Центру соціальної відповідальності Дніпра можна тут: www.facebook.com/DneprHelp
телефонуйте 067-33-55-715, 099-33-55-715

Поделиться: