Прості правила підготовки авто до холодів

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи Прості правила підготовки авто до холодів отключены

Дбати про безпеку руху на авто в зимову пору року потрібно заздалегідь.  В управлінні цивільного захисту ДніпроОДА нагадали декілька простих правил, які допоможуть підготувати автомобіль до холодів

«Завчасна підготовка машини до морозів та снігопадів – запорука безпечного водіння.  Зима вже не за горами, тож звертаємося до автолюбителів: будьте відповідальними», – наголосили в управлінні.

Готуючись до холодів, найперше слід замінити покришки, зазначили спеціалісти. Необхідно підібрати спеціальну зимову гуму: вона має добре зчеплення з дорогою при низькій температурі. Для засніжених доріг найкраще підійдуть шиповані колеса. Шини можна експлуатувати не більше трьох років, потім треба купувати нові.

В холодну пору року слід використовувати моторне масло, призначене для низьких температур. Потрібно замінити й рідину для омивання скла на незамерзаючу. Двері та петлі авто необхідно змазати спеціально призначеним мастилом.

У багажнику обов’язково слід мати щітку і скребок для очищення машини від снігу та льоду, лопату, буксирний трос і теплі робочі рукавиці.

Поделиться: