Першокласникам рекомендують зробити щеплення від кору

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи Першокласникам рекомендують зробити щеплення від кору отключены

Лікарі закликають батьків першокласників зробити дітям щеплення від кору до початку навчального рокуВ Україні спостерігається підвищення захворюваності на кір, а єдиний спосіб уберегтися від зараження – зробити вчасну вакцинацію, – про це повідомили в департаменті охорони здоров’я ДніпроОДА.

– Цьогоріч випадки захворювання на кір зафіксували в 17 областях України. Переважна більшість інфікованих – діти до 9 років. Кір небезпечний своїми ускладненнями – він може викликати запалення горла, легенів і навіть уразити головний мозок. Ця хвороба дуже швидко поширюється – потоком повітря вірус розноситься на значні відстані, – розповіли в департаменті.

Гарантовано уберегтися від захворювання можна лише в один спосіб – вчасно зробити щеплення. Дітей вакцинують від кору в однорічному та шестирічному віці. Вкрай важливо вчасно зробити щеплення саме шестирічкам-першокласникам, тому що незабаром вони підуть до школи, де можна легко підхопити вірус.

На сьогодні всі амбулаторії області мають вакцину від кору. Щеплення проводяться безкоштовно. Батькам необхідно лише спочатку порадитися з педіатром або сімейним лікарем, додали в департаменті.

З початку року на кір захворіли 11 мешканців Дніпропетровщини.

Поделиться: