Осінь – пора весіль
Так кажуть люди. І правильно кажуть. Адже в давнину осінь вважалася найбільш сприятливим часом для весілля
Автор: Людмила Титарева
Наречені поспішали взяти шлюб саме цієї пори року, причому весілля належало грати до початку Пилипівського (Різдвяного) посту, тобто з 14 вересня до 28 листопада.
Нині частина давніх звичаїв вже призабута, але осінь залишається тим періодом, коли молоді пари бажають стати на весільний рушник. Чому ж весілля найчастіше святкували восени? Певно, тому, що врожай до цього часу в основному зібрано, а значить, люди мали можливість відпочити від турбот і влаштувати чудовий бенкет. Нерідко, слідуючи давнім традиціям, саме з цієї причини весілля святкують восени і нині.
Так, осінь – пора врожаю. Хтось збирає його з поля, хтось – із саду, а хтось із сердець друзів і колег. Звісно, найприємнішим є врожай кохання – коли після тривалого плекання і розвитку цього найвищого, найсвітлішого людського почуття воно проростає і дає плоди – бажання до спільного сімейного життя.
Тож щиро вітаємо всіх осінніх наречених, які вирішили назавжди поєднати свої долі з коханими в таку щедру, прекрасну жовто-багряну пору. Як-от і Олексій Журавель та Наталія Хотінець – молодята з приорільського села Рудки, передплатники й читачі «Зорі». Гарного суботнього дня вони стали на весільний рушник, поєднавши навіки в одну свої долі. Радій, рідна земле, сім’я народилася!
Олексій працює охоронником в місцевому СФГ «Лелеки», Наталя господарюватиме дома. Створюватимуть удвох із коханим затишне сімейне гніздечко, народжуватимуть діточок, аби продовжити свій славний рід.
І нехай не лише осінь, а й інші пори року дарують вам, Олексію й Наталю, якомога більше радощів, усмішок, взаєморозуміння, обіймів і поцілунків. А ще – взаємної віри, надії, любові на все життя. Збережіть прекрасне, і нехай ваша подружня стежина стелиться шовковими ланами і квітковими лугами поміж добрих людей, щирих усмішок, добрих справ і світлих починань.
З роси i води вам усім, осiннi молодята! Любові та злагоди!