Настав час робити щеплення від грипу

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи Настав час робити щеплення від грипу отключены

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, цього року в Україні циркулюватимуть три штами вірусу грипу: Мічиган, Гонконг та Брісбен

Про це під час прес-конференції повідомила начальник відділу взаємодії з системою спеціалізованої акушерсько-гінекологічної допомоги та допомоги дітям міськради Галина Одінцова.

«У зв’язку з тим, що ми припускаємо, які штами вірусу будуть циркулювати, вже визначені вакцини, що є профілактикою до них. У Міністерстві охорони здоров’я зареєстровані та дозволені до застосування чотири вакцини: французька «Ваксігрип», нідерландська «Інфлувак», корейська «Джісі Флю» та китайська «Інфлуенза Ваксін». Ми рекомендуємо зробити щеплення до початку епідемічного порогу захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції, тобто до кінця жовтня», – зазначила Галина Одінцова.

Безкоштовно зможуть вакцинуватися сімейні лікарі, медсестри та працівники маніпуляційних кабінетів центрів первинної медико-санітарної допомоги Дніпра.

Зараз готується документація для придбання препаратів через систему Prozorro. На це з міського бюджету виділяється 350 тисяч гривень. Інші містяни зможуть придбати препарат в аптеці та зробити щеплення у своєму районному центрі первинної допомоги.

Наразі вакцини проходять сертифікацію у Міністерстві охорони здоров’я і вже незабаром з’являться в аптеках країни.

Поделиться: