Наразі оновлення пішохідного мосту в Павлограді – на фініші

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи Наразі оновлення пішохідного мосту в Павлограді – на фініші отключены

Реконструкція павлоградського мосту через річку Вовча продовжується. Він буде зручним і безпечним для пішоходів. Підрядники мають здати об’єкт до кінця 2017-го

«Покращуємо якість життя мешканців кожного населеного пункту. Таке завдання перед владою на місцях ставить Президент України Петро Порошенко, – наголосив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко. – У Павлограді нарешті стане комфортним і безпечним пішохідний міст, що з’єднує середмістя з парком відпочинку. Його висоту знизили, а для людей з обмеженими можливостями змонтують пандуси й додаткові перила».

Павлоградському мосту для пішоходів більше півстоліття.  Прокладали його, коли ще Вовчою ходили судна. За цей час об’єкт став аварійним і потребував глобальної реконструкції. За справу взялася ДніпроОДА.

Міст став об’єктом пильної уваги жителів. Павлоградці жваво обговорюють будівництво в соцмережах, в громадському транспорті й на вулиці. Люди з нетерпінням чекають на завершення робіт. Кажуть, тепер матимуть вільний прохід до міського парку.

Залишилося облаштувати монолітну залізобетонну плиту, установити сходинки, перила й пандуси.

Після реконструкції міст буде завдовжки 90 метрів, завширшки – 3,5. На ньому – ніякого транспорту, виключно – перехожі.

 

 

Поделиться: