На патріотичнихі екскурсіях побували майже 3 тисячі школярів області

Патріотичні екскурсії «Шляхами Героїв» відвідали майже 3 тисячі десятикласників Дніпропетровщини. За словами голови ДніпроОДА Валентина Резніченка, проект втілюється в життя вже півтора місяці

«Виховання свідомого підростаючого покоління – один із пріоритетних напрямків діяльності держави. Про це йдеться у Стратегії національно-патріотичного виховання молоді Президента Петра Порошенка. На Дніпропетровщині втілюємо проект «Шляхами Героїв», який не має аналогів в Україні. Це екскурсії для десятикласників зі всієї області. За допомогою таких турів прагнемо дати школярам можливість особисто познайомитися із справжніми Героями, з перших вуст дізнатися про важку сучасну історію України», – розповів Валентин Резніченко.

Під час екскурсій діти знайомляться з життям бойової частини, відвідують Музей АТО, Алею пам’яті та ДніпроОДА. Школярам розказують реальні історії, дозволяють зазирнути в танк, пригощають солдатською їжею. На короткий час вони можуть відчути себе справжніми десантниками. Екскурсії проводять АТОвці та волонтери.

Патріотичні тури для школярів організувала ДніпроОДА разом із 25-ю повітрянодесантною бригадою.

Попередня стаття:

Наступна стаття: