На Дніпропетровщині відкрили Центр безпеки громадян

центр безпеки громадня, Дніпропетровщина, пожежна служба

Запрацював перший на Дніпропетровщині Центр безпеки громадян. Його відкрили у селі Степове. Центр створений коштом Слобожанської територіальної об’єднаної громади. Він оберігатиме спокій понад 14 тисяч людей

«Слобожанська територіальна громада – найуспішніша в Україні. Там вже реалізували кілька масштабних проектів. Серед них –  відкриття дитячого садка, центру надання адміністративних послуг, і тепер – першого в області Центру безпеки громадян у селі Степове. Все це – завдяки децентралізації – реформі, ініційованій Президентом України Петром Порошенком», – зазначив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

У Центрі працюють 15 людей – як волонтери, так і кваліфіковані рятувальники, які до цього працювали в Державній службі надзвичайних ситуацій. Вони ділитимуться досвідом з новачками та навчатимуть професійно діяти в надзвичайних ситуаціях.

«Побудова Центру була для громади нагальною потребою. Приїзд машини ДСНС з міста до об’єкту займав майже годину. Тепер населені пункти Слобожанської громади будуть у безпеці. Допомога доїжджатиме за лічені хвилини», – розповів голова Слобожанської селищної ради Іван Камінський.

В Центрі – гараж, службові кабінети, їдальня, кімната відпочинку та роздягальня. Є власне пожежне авто та необхідне обладнання.

Як повідомив перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Олег Кужман, до 2020 року в громадах області планують збудувати 12 Центрів безпеки. В них розміщуватимуться пожежно-рятувальні підрозділи.

Попередня стаття:

Наступна стаття: