На Дніпропетровщині оберуть кращу амбулаторію

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи На Дніпропетровщині оберуть кращу амбулаторію отключены

На Дніпропетровщині проходить конкурс на кращу амбулаторію. Перші два етапи – позаду. Із 26 претендентів на перемогу журі обрало п’ять

Як визначатимуть лідерів – розповіли в департаменті охорони здоров’я ДніпроОДА.

Конкурс на кращу амбулаторію проходить у три етапи. Під час першого кращі медзаклади визначили на місцях. Враховували ввічливість працівників реєстратури, відсутність черг, облаштування кабінетів, уважність лікарів та задоволеність пацієнтів.

До другого туру, обласного, потрапили вже 26 амбулаторій з 14 районів та 12 міст. Колективи підготували відеоролики про своє повсякденне життя – роботу реєстратури, прийом пацієнтів, відвідування їх вдома.

Стрічки переглянуло журі – працівники обласного департаменту охорони здоров’я, практикуючі лікарі, науковці. На основі побаченого відібрали п’ять фіналістів. Це амбулаторія №4 Новомосковського ЦПМСД, амбулаторія №5 Криворізького ЦПМСД№6, амбулаторія №5 Дніпровського ЦПМСД№5, Губиниська амбулаторія Новомосковського районного ЦПМСД, амбулаторія№2 Кам’янського ЦПМСД №1.

На черзі – третій, фінальний етап. Кожну амбулаторію журі відвідає особисто. Переможців визначать за кількома категоріями – від забезпеченості кадрами до задоволеності пацієнтів. Серед останніх проведуть анкетування.

Лідером стане та амбулаторія, яка набере найбільше балів. Результат оголосять у листопаді.

Загалом на Дніпропетровщині понад 420 амбулаторій, у яких працює понад 1,5 тисячі лікарів.

Поделиться: