На Дніпропетровщині лакофарбників готуватимуть зі школи

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи На Дніпропетровщині лакофарбників готуватимуть зі школи отключены

На Дніпропетровщині налагодять співпрацю освітян та роботодавців у лакофарбовій галузі. Для цього планують започаткувати у школах інтегровані уроки

Разом з учителем хімію викладатимуть представники підприємств. А ще – організовуватимуть екскурсії школярів на виробництво. Про це стало відомо під час міжнародної конференції з кадрових питань у лакофарбовій промисловості – «YOUNG COATINGS & COMPOSITES».

Дніпропетровщина – один із лідерів України в хімічній промисловості. Тут виробляють понад 50% лакофарбової продукції країни. Хімічні підприємства нині відчувають гостру потребу в кваліфікованих фахівцях.

«Щоб галузь розвивалася, потрібні молоді кадри, – розповів співорганізатор конференції, виконавчий директор асоціації українських виробників лакофарбової промисловості Олександр Бричко. – На Дніпропетровщині розуміють – мати добрі кадри – ключ до благополуччя регіону. Тому приємно, що обладміністрація організувала участь навчальних закладів у форумі. У подальшому  запрошуватимемо вчителів на наші збори, щоб промисловці розуміли, з чого слід починати».

У конференції взяли участь більше сотні представників бізнесу, освітян і студентів-хіміків. Такий форум збирають третій рік поспіль – уперше до нього долучилися школи області.

«Ми активно співпрацюємо з навчальними закладами Польщі. Організували курси на факультеті лакофарбових матеріалів у Краківській політехніці й читаємо лекції. Хотілося б налагодити таку взаємодію і з освітянами Дніпропетровщини», – поділився досвідом регіональний директор польської міжнародної компанії «ІХЕМАД-Профарб» Богдан Ємчук.

Для учасників конференції організували екскурсію на провідне поліграфічне підприємство «Vesna».

Ще одна родзинка – ярмарок вакансій. Він пройде у хіміко-технологічному університеті у третій день заходу. Просто на місці можна буде влаштуватися на провідні лакофарбові підприємства та у сировинні компанії. Виробники чекають на молодих фахівців, які бажають пов’язати свою кар’єру з перспективною галуззю.

Міжнародна конференція «YOUNG COATINGS & COMPOSITES» проходить у Дніпрі 23-25 жовтня.

 

Поделиться: