Мешканці Дніпра можуть записатися до лікаря через Інтернет

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи Мешканці Дніпра можуть записатися до лікаря через Інтернет отключены

Сьогодні у дніпровському Центрі первинної медико-санітарної допомоги № 6 запрацював сервіс електронного запису до лікаря

Це вже четвертий  медзаклад у місті, в якому потрапити на прийом можна за допомогою інтернет-черги. Послуга онлайн-реєстратури набирає обертів. Перевагу їй віддали вже понад 45 тис. дніпрян.

«Казали, що пацієнтам похилого віку буде складно розібратися. Та практика показує, що близько 300-500 відвідувачів лікарень щодня користуються електронною чергою. Хтось розбирається сам, комусь допомагають близькі», – зазначила виконувачка обов’язків заступника міського голови Дніпра Яніка Мерило.

Щоб електронна черга функціонувала, потрібні підключені до мережі Інтернет комп’ютери у медиків та в реєстратурі. Програма дає можливість пацієнтам обирати зручний час візиту до лікаря. Запис відображається в загальній системі, тому збігу в часі з тими, хто користується звичайною чергою, бути не може.

Головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги № 6 Дмитро Сазонов каже: персонал і пацієнти медзакладу нововведенням задоволені. Як працює електронний запис до лікаря, він тестував особисто.

У Дніпровській мерії на впровадження електронної медицини передбачили загалом 3,5 млн грн. Кошти йдуть на придбання техніки, а програмне забезпечення ІТ-волонтери надають безкоштовно.

Наразі електронна реєстратура працює також у медичних центрах № 3, 5 і 11. До кінця цього року онлайн-чергу хочуть запровадити в усіх медзакладах міста. У планах мерії також – повноцінний запуск електронних картки та рецептів для пацієнтів.

Поделиться: