ДОПОМОГТИ КОЖНОМУ

9 месяцев ago anelya Комментарии к записи ДОПОМОГТИ КОЖНОМУ отключены

Вже місяць на Дніпропетровщині одиноким, нужденним літнім людям допомагають Центри соціальної відповідальності, створені за ініціативи Геннадія Гуфмана, лідера «Опозиційної платформи – За життя» в Дніпропетровській області

З перших днів загальнонаціонального карантину меценат, керівник Дніпропетровської регіональної організації «Опозиційна платформа – За життя» Геннадій Гуфман зі своїми партнерами виділив 10 мільйонів гривень на боротьбу з поширенням епідемії. Цим він заклав у Дніпрі та області фінансовий фундамент великого волонтерського руху. А організаційний ресурс партійних структур став основою для створення Центрів соціальної відповідальності по всій Дніпропетровщині. Наразі вони вже працюють в одинадцяти містах області.

За цей час активісти партії «Опозиційна платформа – За життя» разом з волонтерами Центрів доставили продуктову допомогу додому більш ніж 20 тисячам літніх людей.

«Карантин продовжено, отже, і Центри соціальної відповідальності продовжуватимуть допомагати нужденним пенсіонерам стільки, скільки це буде потрібно», – запевнив Геннадій Гуфман.

Готовий продовжувати свою велику важливу роботу і Центр соціальної відповідальності в Кривому Розі.

Телефон Криворізької міської організації партії «Опозиційна платформа За життя», на базі якої в місті створено Центр соціальної відповідальності, майже не замовкає. Щодня надходять сотні звернень від людей похилого віку, які на час карантину опинилися у важкій ситуації.

Дзвонять вже навіть і на особисті номери партійних активістів, які стали волонтерами Центру.

На початку активісти взяли шефство над підопічними міських терцентрів.

Та новина про створення Центру соціальної відповідальності швидко розлетілася містом, і прохання про необхідність допомоги посипалися дощем.

Та активісти партії і волонтери на чолі з лідером місцевого партактиву Олексієм Лавриненком не пасують перед труднощами, не зупиняються ні на мить, ні на день. Щоденно вони розвозять продуктову допомогу, засоби гігієни та медичні маски десяткам одиноких літніх городян в усі райони міста.

«На час пандемії категорія самотніх людей 65+ зазнає найбільшого ризику і тому потребує особливої уваги, для цього ми і створили Центр соціальної відповідальності. Завдяки нашим небайдужим акти-вістам-волонтерам ми вже надали адресну продовольчу допомогу майже півтори тисячі одиноких пенсіонерів», – зазначає представник Дніпропетровської ОПЗЖ в Кривому Розі Олексій Лавриненко.

Як ніколи багато роботи у партійців було напередодні Христового Воскресіння. Вони, так само, як і волонтери всіх Центрів соціальної відповідальності, розвозили стареньким городянам освячені паски. Намагаючись охопити якнайбільше літніх людей, ледь не попадали з ніг через брак волонтерських рук.

Крім того, за вже багатолітньою традицією партійні активісти відвідали «Криворізький психоневрологічний інтернат» обласного підпорядкування в селищі Буре вугілля, щоб привітати його мешканців з Великоднем і пригостити пасками. Для цього вони додатково закупили ще близько півсотні пасок.

Та не забули в Кривому Розі в цей важкий час і про найменших. Олексій Лавриненко разом із нацплат-формою «Жінки за мир» забезпечили памперсами й засобами особистої гігієни діток 30 багатодітних та малозабезпечених сімей.

Карантин продовжено, пандемія не відступає, отже, у волонтерів Центрів соціальної відповідальності попереду ще багато адрес і щирих вдячних посмішок людей старшого покоління.

«Ми не залишаємо людей, які стали заручниками карантину, на самоті й надаємо їм посильну допомогу. Закликаємо всіх небайдужих людей: підтримайте одиноких сусідських дідусів і бабусь, вони так цього потребують! Станьте трохи добрішими і милосерднішими та долучайтеся до роботи нашого Центру соціальної відповідальності!» – заохочує активістка Криворізької «ОП – За життя», волонтер Яна Шермук.

Долучитися до команди Центру соціальної відповідальності у Кривому Розі легко -телефонуйте: (067)769-90-90, або пишіть у Фейсбук: www.facebook.com/zajitta.kr/

АннаАЛЕКСЄЄВА

Поделиться: