Дніпрян запрошують в японський казковий світ

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи Дніпрян запрошують в японський казковий світ отключены

В художньому музеї можна побачити найвідоміших японських ляльок. Близько 70 ляльок з країни сонця, що сходить, представлено на виставці

Про це повідомили в управлінні культури, національностей та релігій ДніпроОДА.

«Японію називають країною 10 тисяч ляльок. Там їх сприймають  як витвір мистецтва. Ними милуються та захоплюються. Витончені лінії, переходи кольору, досконала форма, яскравий ошатний костюм – все це деталі, які створюють неповторні образи ляльок і їх різноманітність, – зазначили в художньому музеї. – Матеріалами для створення японських ляльок служать дерево, папір, тканина, глина і навіть живі хризантеми. Існує й безліч технік виготовлення».

На виставці в художньому музеї – найбільш відомі і поширені види японських ляльок: кімекомі, кокеші, ічімацу. Там можна побачити казкових і міфологічних персонажів, воїнів-самураїв і борців сумо, сцени з вистав знаменитих японських театрів. А ще – вишуканий світ моди і стилю в зачісках і яскравих вбраннях японських жінок.

Експозицію можна побачити до 22 жовтня за адресою: вул. Шевченка, 21. Музей працює з 10.00 до 17.30 (каса до 17.00). Вихідні – понеділок та вівторок. Тел: 744-60-35, 47-33-38.

Поделиться: