Дніпро готується втретє провести фестиваль «Місто професій»

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи Дніпро готується втретє провести фестиваль «Місто професій» отключены

У суботу, 30 вересня, в парку ім. Л. Глоби у Дніпрі відбудеться масштабний сімейний фестиваль «Місто професій»

На території парку розгорнеться імпровізоване місто професій для дітлахів. На вході кожна дитина отримуватиме паспорт, карту наявних професій та матиме можливість «влаштуватися на роботу». За свою роботу сумлінні «працівники» отримуватимуть заробітну платню, яку зможуть витратити в крамниці солодощів та подарунків на території фестивалю.

«Наша мета – дати можливість дітям спробувати себе у різних професіях ще в дитинстві. Щоб не батьки підказували дитині, який фах обрати, а навпаки, діти самостійно випробували себе у різних напрямках. Сподіваємося, що це допоможе дітлахам обрати професію до душі. Крім того, хочемо донести до дітей, що наша мета – показати їм не цінність зароблених грошей, а модель суспільства. Щоб отримати зарплатню, треба попрацювати. Тому запрошуємо дніпровців з дітьми різного віку долучитися до фестивалю. Захід триватиме з 12:00 до 15:00. Обіцяємо, буде цікаво і весело», – сказала засновник міжнародного ділового журналу Community та ідеолог проекту «Місто професій» Тетяна Люлька.

Зі свого боку, заступник начальника управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики Дніпровської міськради Лариса Ковальчук зазначила, що міськрада і надалі підтримуватиме такі важливі соціальні проекти:

«Одразу відгукнулися на підтримку проведення у Дніпрі цікавого і корисного проекту «Місто професій». Такий інтерактивний фестиваль буде корисним не лише малюкам, а й школярам старших класів, які ще не визначились з майбутнім фахом».

Загалом на фестивалі буде представлено понад 70 професій: рятувальник, кінолог, вибухотехнік, поліцейський, соціальний працівник, криміналіст, будівельник, перукар, агроном, ветлікар, продавець, банкір, кухар, актор, модель, кравчиня тощо. Буде і професія лікаря, партнером якої виступає обласні лікарня ім. І. І. Мечникова.

 

Поделиться: