Дитячі та юнацькі ЗМІ області позмагаються за звання кращих в країні

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи Дитячі та юнацькі ЗМІ області позмагаються за звання кращих в країні отключены

Дитячі газети й журнали Дніпропетровщини запрошують взяти участь у всеукраїнському конкурсі. Там визначать краще періодичне друковане видання для дітей і юнацтва. Заявки приймають до кінця осені

«Запрошуємо дитячі й юнацькі газети та журнали взяти участь у щорічному всеукраїнському конкурсі. Він триватиме до першого грудня 2017 року. Журі оцінюватиме зміст і поліграфічне оформлення кожного «конкурсанта». Переможець отримає звання лауреата й диплом», – зазначили в Державному комітеті телебачення та радіомовлення України.

Для участі потрібно направити до конкурсного комітету лист-звернення до журі, не менше шести примірників журналу, анотації до них та відгуки читачів, інформацію про редакційний колектив, наклад, періодичність випуску.

Пакет документів відправляти до Держкомтелерадіо за адресою: 01001, м.Київ, вул. Прорізна, 2, з поміткою «Конкурс на краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва». Телефон: (044) 278 86 96.

Конкурс проходить уже десятий рік поспіль. У різні роки переможцями ставали видання «Барвінок», «Малятко», «Казковий вечір», «Артклас», «12+», «Юний натураліст», «Ангелятко», «Індіго», «Однокласник», «Мамине сонечко»,  «Привет, ребята!», «Ангеляткова наука», «Золотий резерв», «Дзеркало ліцею».

Поделиться: