Авіашоу «Вільне небо» зібрало близько 20 тисяч глядачів

  24.08.2017 17:00   -
Люди Суспільство
авіашоу "Вільне небо"

Дніпропетровщина відзначає День незалежності України масштабним авіашоу

Свято «Вільне небо», що проходить на летовищі в селі Майське, вже зібрало близько 20 тисяч людей й гості ще продовжуть під’їжджати.

Авіашоу в Майському відбувається вже другий рік поспіль. День незалежності відзначають виступами пілотів і парашутистів з різних областей, а також – прапором-рекордсменом. На летовище в селі Майське приїхали люди не тільки з усієї Дніпропетровщини, а й з різних куточків країни. Усіх цікавить унікальне авіашоу.

– Син бачив літаки лише в мультиках, тож коли дізналися про таке шоу – вирішили приїхати. Атмосфера супер, ми задоволені, – зазначив мешканець Тернівки Ігор Синовський.

Пілоти обіцяють глядачам незабутні емоції.

– Три години, 16 літаків. Сьогодні дивуємо трюками та навіть кольоровими серцями в небі – їх «намалюють» реактивні літаки, – розповів інструктор-пілот Руслан Боріс.

На сцені запалюють відомі українські гурти, у перервах – розваги від ведучих

– Проводимо конкурс на краще селфі. Його треба завантажити в Інстаграм чи на Фейсбук з хештегом «вільне небо». Першого вересня буде обрано переможців у чотирьох номінаціях – вони отримають можливість безкоштовно стрибнути з парашутом, – розповів Єгор Прищепкін.

Цьогоріч організатори також побили минулорічний святковий рекорд: під час польоту парашутисти розгорнули два прапори, один з них – 9 на 12 метрів. Це найбільший стяг України, який здійнявся у небі.