«ТУРБОРЕЖИМ» У ПОЛОГОВОМУ, або Шалені новорічні «йолки»

  06.01.2020 11:37   -
Кримінал

Дніпро та область поступово намагаються оговтатись від тривалих святкувань та увійти в звичайний робочий ритм. Шкода, проте поки що виходить не дуже.

Причому у багатьох, починаючи з голови обласної державної адміністрації. Олександр Бондаренко працює на головній посаді Дніпропетровщини майже 4 місяці й нічим видатним запам’ятатися ще не встиг. Але нове (чи старе?) оточення всіляко намагається за-пестити «юне обдарування» до стану пізнього Брежнєва з відомого іронічного віршика. Пам’ятаєте: «Прилетели птицы с юга — от синицы до грача. В этом личная заслуга Леонида Ильича…»

Дивіться самі. У перший робочий день року пан голова відзначився у соцмережі «Фейсбук» воістину шедев-ральним постом. А саме: «Поява нового життя — це найкраще новорічне диво, яке тільки можна уявити. І я маю найчарівнішу новину, з якої ми розпочинаємо 2020 рік. 1 та 2 січня на світ з’явилося 88 маленьких дніпрян—45 хлопчиків та 43 дівчинки. Вітаю ново-спечених батьків з найважливішою подією у їхньому житті! Щастя та здоров’я вашим малюкам».

У ніч з 3 на 4 січня ситуація повторилася в Дніпрі -на виклику біля готелю «Світанок» якась п’яна мерзота побила лікаря «швидкої». У нього пробита барабанна перетинка та діагностований струс головного мозку…

Відразу видно новий, свіжий та навіть відверто державницький підхід. Хотілося б написати й про безпосередню участь, хоча це вже буде схоже на безсоромне перебільшення — на час зачаття перших немовлят 2020 року випуску ОДА керували Валентин Резніченко з Юрієм Голи-ком. А ось про легку недоза-йнятість за рахунок платників податків це повідомлення свіжоспеченого «Містера Лелеки» може свідчити. Таку думку вже висловлюють деякі представники місцевих еліт не тільки в Дніпрі, а навіть у районах. Брешуть, напевно.

Хоча проблеми у медичній галузі Дніпропетровщини є, навіть на стикові з галуззю правоохоронною. Ось що повідомив мешканцям області керівник обласного центру медицини катастроф, а простіше – «головний по «швидких» Радій Шевченко 1 січня:

«У новорічну ніч близько тисячі наших співробітників виконували виклики, рятували життя, були напоготові. Вони не підняли келих шампанського у колі близьких, не пригорнули до себе рідних, не зустріли Новий рік у теплих домівках з олів’є-шубами під радісний гомін своїх дітей та онуків, бо були на чергуванні.

Лише сьогодні вранці всі повернулись додому. Всі, крім нашого фельдшера з Нікополя. Він шпиталізований до лікарні зі струсом головного мозку та забоєм колінного суглоба.

Бригада приїхала на виклик на площу біля виконкому. П’яна істота жіночої статі скаржилась на біль у животі та вимагала дати їй пігулку панкреатину. Від пропозиції оглянути її в машині та придбати вказані пігулки в аптеці через дорогу відмовилась.

Бригада повернулась на станцію, куди зі своїм теж п’яним сином на таксі приїхала й особа, що потерпала без панкреатину. Таксист та син з матір’ю влаштували бійку з бригадою та з оперативним лікарем і санітаркою станції.

Поліція прибула швидко. У присутності поліціянтів «хвору» оглянули та встановили діагноз — «алкогольна інтоксикація».

ВИМАГАЮ ВІД ПОЛІЦІЇ НІКОПОЛЯ ТА МІСЬКОЇ ВЛАДИ ОПРИЛЮДНИТИ ІНФОРМАЦІЮ ПРО КРИМІНАЛЬНЕ ПРОВАДЖЕННЯ ТА СТАН РОЗСЛІДУВАННЯ.

Від трьох з половиною тисяч працівників екстреної медичної допомоги області дякую за таке «привітання» з Новим роком. Перші щури повилазили!»

Але, схоже, Олександра Бондаренка такі речі не дуже цікавлять.

Андрій БОГАТИРЬОВ

Поділитись:

Попередня стаття: