У Дніпрі відбудеться благодійна вечеря в темряві

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи У Дніпрі відбудеться благодійна вечеря в темряві отключены

26 жовтня в Дніпрі відбудеться благодійна вечеря в темряві «BLACK BOX. Дніпро». Про це на прес-конференції повідомив директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики міськради Артем Нідєлько

«Зараз в Україні – понад 10 тисяч дітей з вадами зору. На жаль, через брак фінансування за роки незалежності для них видавали дуже мало книжок. Фактично, їх випускали за залишковим принципом – буквально по одній щороку. Звісно, цю ситуацію слід виправляти. Тому мета акції – влаштувати благодійну вечерю, а зібрані під час неї кошти спрямувати на придбання принтера Брайля», – пояснив Артем Нідєлько.

26 жовтня о 19:00 майже сто відомих дніпрян – політики та бізнесмени – повечеряють з пов’язками на очах. Квиток на захід коштує три тисячі гривень. Крім того, гості можуть додатково жертвувати гроші під час самої акції. Зібрані кошти підуть на придбання принтера, програмного забезпечення та витратних матеріалів. Загальна сума, яку необхідно зібрати – 260 тис. грн.

«Ця вечеря залишиться в пам’яті гостей на все життя. Адже такі емоції та почуття – неповторні. Коли ти на годину опиняєшся на місці незрячої людини, не розумієш, що відбувається, яку їжу тобі дають», – сказала Ольга Бондаренко, засновниця та голова правління міжнародного благодійного фонду «Let’s help», який організовує вечерю в Дніпрі.

Такі благодійні заходи вже відбулися в Києві, Львові та Одесі. Їх відвідали 280 гостей, а пожертви склали майже 700 тис. грн. У цих містах вже з’явилися принтери Брайля, на яких надрукували понад 700 книжок для людей з вадами зору. Більше інформації ви можете отримати на сайті заходу (http://blackbox.letshelp.com.ua/).

Акредитація представників ЗМІ на захід відбувається за телефоном (097) 447-42-44, контактна особа – Наталія Котенева, електронна пошта nataliia.koteneva@letshelp.com.ua.

 

Поделиться: