НА СТАРТ! Розпочався ІІ етап «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч»

«Якщо перед змаганнями тобі бажає перемоги кумир – наприклад, іменитий боксер Олександр Усик, легендарний футболіст Андрій Шевченко чи стрибунка світового рівня Ярослава Магучіх – ти приречений на успіх!» – сказав на початку змагань очільник ДніпроОВА Сергій Лисак.

Дійсно, справжні зірки спорту та шоу-бізнесу дали старт II етапу «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч». Онлайн вони привітали учасників першості.

Насправді ж їх розпочали у режимі реального часу – з Камʼянського. В одному з місцевих ліцеїв зібрали 7 команд зі спортивного орієнтування. Хлопці та дівчата демонстрували своє вміння діставатися пункту призначення за допомогою карти та компаса.

Підтримати дітей прийшли амбасадори проєкту – олімпійська гордість Дніпропетровщини Діна Міфтахутдінова та чемпіон світу з фехтування Богдан Нікішин. Разом «зірки» передали малим корисні подарунки.

Таким чином завдяки президентській програмі в області виховують здорове покоління українців. А ще вони вчаться пліч-о-пліч стояти за своє та йти до перемог – маленьких та великих. Бо ми – нація незборимих!

Віктор ХАРЧЕВНИЙ

Поділитись: