Які свята відзначають сьогодні?

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи Які свята відзначають сьогодні? отключены

28-го липня відзначають одразу два свята – День системного адміністратора і День PR-фахівця

В останню п’ятницю липня своє професійне свято відзначають системні адміністратори. Вперше воно було відзначено у 2000 році в США. Потім це свято почали відзначати й в інших країнах, зокрема і в Україні.

Саме представники цієї професії відповідають за безперебійну роботу апаратного та програмного забезпечення, а також за інформаційну безпеку. У сучасному світі ця професія користується надзвичайною популярністю.

Кожного року 28-го липня рекламне співтовариство України відзначає своє професійне свято. Вперше День PR-фахівця відсвяткували в 2004 році. Зараз PR (Public Relations) є невід’ємною частиною всіх комунікацій у сфері маркетингу, адже PR-спеціалісти займаються налогодженням зв’язків з громадськістю: створюють імідж організації або певної особи, проводять різноманітні рекламні акції та багато іншого.

Крім того, у 2008 році було засновано державне свято – День хрещення Київської Русі. Щоріч його відзначають саме 28-го липня. Дата була обрана невипадково: саме в цей день християни вшановують пам’ять рівноапостольного великого князя Володимира.

Поделиться: