Як на Дніпропетровщині займаються питанням екології?

Про це розповів під час щотижневого публічного звіту в облдержадміністрації директор департаменту екології та природних ресурсів ДніпроОДА Руслан Стрілець

Зараз зроблено чимало: розчищено річку, ліквідовано підтоплення, а також розроблено віртуальні подорожі заповідниками. Наприклад, у Васильківському районі розчистили річку Бакаї. Там у брудній воді гинула риба, а місцеві мешканці потерпали від підтоплень. Тепер водойму розширили, поглибили та встановили гідроспоруди, які не дадуть їй розливатися.

У Мишуриному Розі Верхньодніпровського району ліквідували підтоплення, від яких місцеві господарства страждали останні 15 років. Фахівці розчистили п’ять кілометрів системи водовідведення та встановили нові труби в обхід села та річки.

Особливої уваги заслуговує сайт Ecoіnfo. Він дозволить вам цікаво та з користю провести час вдома. 3D тури українськими заповідниками розроблені волонтерами та командою Валентина Резніченка. Зараз фахівці працюють над сервісом віртуального туризму промисловими об’єктами регіону.

Крім того, як зазначив Руслан Стрілець, з 1 квітня до 19 червня на Дніпропетровщині спіймали 558 рибалок-порушників і вилучили понад 3,5 тонни незаконно добутої риби.