Як боротись з сезонною алергією?

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи Як боротись з сезонною алергією? отключены

Про перші симптоми алергії та куди звертатись за консультацією – розповів головний лікар обласного центру здоров’я Юрій Корягин

«Наприкінці літа, коли цвіте амброзія, на Дніпропетровщині значно збільшується кількість звернень до алергологічного центру. Постійний свербіж, почервоніння очей, першіння у горлі, сльози та сильні слизові виділення з носа – перші ознаки алергічної реакції»  – зазначив Юрій Корягин.

Алергічний риніт не лікується, проте контролюється. Замість самолікування фахівці радять звернутися за допомогою до алергоцентру, обласної лікарні Мечникова або дев’ятої міської лікарні Дніпра. Там роблять аналізи на виявлення алергену, ставлять діагноз та дають необхідні рекомендації.

У період сезонного спалаху алергії також рекомендують закривати вікна в житлових приміщеннях та очищати повітря від пилку за допомогою кондиціонеру. Запобігти потраплянню подразника на постільну білизну може щоденний душ і миття голови.

Своєчасне звернення до лікаря, спеціалізований нагляд і профілактика дозволять уникнути серйозних алергічних ускладнень під час цвітіння амброзії. Алергічній реніт переросте у бронхіальну астму, якщо запустити хворобу і не приймати виписані лікарем медичні препарати.

Період  цвітіння амброзії починається з кінця липня та продовжується до середини вересня.

Поделиться: