Відключення світла у Дніпрі: куди звертатись, якщо електроживлення немає більше 5 годин

  23.01.2023 21:52   -
Загальне

У Дніпрі гострим залишається питання щодо несправедливого розподілу електроенергії і відключень світла. У деяких мешканців електроживлення відсунє по 8 годин на день, та навіть більше. Що робити в таких випадках, куди звертатись?

У нас приватний сектор. Відсутність світла – це означає відсутність тепла. Мешканці вулиці Дирижабельна скаржились на тривале відключення електроенергії. Світла не було по 8 та більше годин. По допомогу звернулись до телеграм-каналу Геннадія Корбана.

Ірина Коледа, дніпрянка: «Дуже швидко відреагували. Вже наступного дня ми мали стабільний графік по три години. Дуже вдячні Геннадію Олеговичу за те, що результативно, швидко і чують громадян, мешканців міста. І ми чекаємо його додому».

За день до телеграм-каналу Геннадія Корбана надходить до 500 звернень.

Геннадій Корбан, голова Штабу оборони Дніпра: «Я пояснював, пояснюю, що це проблема не чиєїсь злої волі, і цю проблему місто не може вирішити. Ми можемо тільки якось тиснути на ДТЕК для того, щоб вони таки враховували ці графіки і враховували те, що одні будинки запитані по-одному, інші по-іншому. Є будинки, які запитані через проммайданчики, розумієте? Тобто проммайданчик відключили і паралельно два будинки теж відключили. Індивідуально підходимо, розуміємо кожну ситуацію, і намагаємося вирішувати і допомагати».

Штаб взаємодопомоги при Громадській раді надає допомогу з вирішенням будь-яких комунальних проблем. Заявки приймають з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.

За матеріалами ДніпроTV.

Поділитись: