В с.Знаменівка Новомосковського району з’явиться новий дитсадок на 80 місць

4 года ago Максим Забуга Комментарии к записи В с.Знаменівка Новомосковського району з’явиться новий дитсадок на 80 місць отключены

В селі Знаменівка Новомосковського району з’явиться новий дитсадок на 80 місць. Тут виховуватимуться діти 5-6 років.

Дитсадок буде на місці старої школи. Будівлю реконструюють відповідно до сучасних стандартів будівництва дошкільних закладів. Підрядники утеплили та пофарбували фасад, замінили покрівлю, встановили нові металопластикові вікна, наразі ведуть внутрішні роботи, монтують обладнання та облаштовують прилеглу територію.


Чотири групи пофарбовані в яскраві кольори. У кожній будуть свої роздягальня, спальня та ігрова кімната з теплою підлогою.

«Реконструкція дитсадка у Знаменівці – один із проектів відновлення інфраструктури Дніпропетровщини. Наша мета – щоб такі дошкільні заклади були як у містах, так і в невеликих селах. Це принцип ініційованої Президентом України Петром Порошенком децентралізації. В 2017-му плануємо реконструювати 12 дитячих садків, чотири розпочинаємо зводити «з нуля». Це додаткові місця для дошкільнят та комфортні умови для вихователів», – підкреслив голова Дніпро ОДА Валентин Резніченко.

За останні два роки в області створили 2,5 тисячі нових місць у дитсадках. У Слобожанському та Дніпрі збудували «з нуля» два сучасні дитсадки на 220 місць кожен.

 

Поделиться: