В облраді розповіли про зміни у бюджеті області

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи В облраді розповіли про зміни у бюджеті області отключены

Голова обласної ради Гліб Пригунов розповів про зміни у бюджеті Дніпропетровської області за два дні до проведення пленарного засідання сесії обласної ради

IX сесія Дніпропетровської обласної ради відбудеться 14-го липня о 12:00.

«За результати 6-ти місяців доходи обласного бюджету збільшено на 421,8 млн гривень. Це дає нам можливість вносити зміни до обласного кошторису. Тому було прийнято рішення спільно з відповідними структурами винести це питання на розгляд депутатського корпусу. Це питання є головним в порядку денному», – повідомив Гліб Пригунов.

Доходи обласного бюджету формується з податку на прибуток підприємств приватного сектору, рентної плати за користування надрами, відсотку за розміщення на депозитах вільних коштів обласного бюджету та податку й збору на доходи фізичних осіб. Також частину грошей у обласний бюджет надходить з державного бюджету.

Загальні видатки становлять 421 800 000 гривень. З них виділено:

  • 251,1 млн грн на ремонт доріг в області;
  • 20 млн грн на стратегічне планування на 2018 рік;
  • 1,6 млн грн департаменту соціального захисту населення;
  • 35,2 млн грн на реалізацію регіональних програм;
  • 25,9 млн грн департаменту ЖКГ та будівництва;
  • 17 млн грн управлінню культури, національностей і релігії ОДА;
  • 28,5 млн грн департаменту освіти і науки ОДА;
  • 40,9 млн грн департаменту охорони здоров’я ОДА;
  • 1,2 млн грн управлінню молоді і спорту ОДА.

Окремо хочеться зауважити, що 2,9 мільйона гривень буде виділено як матеріальна допомога членам сімей, загиблих в АТО. Допомога виплачуватиметься із розрахунку на кожного члена сім’ї в розмірі прожиткового мінімуму. Загалом допомогу отримають 1044 особи.

Також 13  мільйонів гривень буде виділено на створення ситуаційного центру, завданнями якого буде фіксація правопорушень, оперативне реагування, затримання правопорушників, документування злочинної діяльності та аналітична робота. Центр буде знаходитися за адресою пр. Пилипа Орлика, 3. У ньому будуть працювати 28 операторів служби «102», 16 диспетчерів управління нарядами, 6 працівників аналітичного центру.

 

Поделиться: