У Межовій відкрили ком’юніті-центр

3 года ago Максим Забуга Комментарии к записи У Межовій відкрили ком’юніті-центр отключены

У селищі Межова відкрили сучасний ком’юніті-центр – переселенці та пенсіонери зможуть там безкоштовно займатися на тренажерах, йогою, опановувати комп’ютер та спілкуватися з психологом.

Проект реалізувала місцева громада за підтримки німецької організації GIZ

Проект зі створення ком’юніті-центру відібрали на відкритому конкурсі, що провели команда Валентина Резніченка та компанія GIZ у 2016 році. Тоді розглянули 151 заявку від громад області та обрали для реалізації десять найкращих ідей.

 

Ком’юніті-центр – ідея місцевої громади Межової. Привели до ладу занедбану стару будівлю – зробили ремонт, завезли комп’ютери, тренажери, масажні крісла, все для соціальної перукарні. Безкоштовними послугами закладу можуть користуватися пенсіонери та переселенці.

«Пенсія – не кінець життя, а його новий етап. Рік тому в санаторії  почула, що в Києві є спеціальні заклади для людей похилого віку. Там вони займаються спортом, спілкуються. Тоді  по-доброму позаздрила мешканцям столиці. Уявіть, як зраділа, коли такий центр створили у нашому селищі! Для нас це немов другий дім», – зазначила пенсіонерка, мешканка Межової Наталія Сметана.

Поделиться: