У Києві мітингують проти одіозного дніпровського політика Загіда Краснова

  23.11.2021 11:00   -
Загальне

Український вибір чи російський? Саме з такими лозунгами виступили активісти у Києві під стінами будівлі МВД. Мітингувальники наголошували на санкціях одіозному дніпровському політику Загіду Краснову. Його негативна слава вийшла за межі Дніпра – про мітинг повідомили в багатьох українських ЗМІ. Підґрунтям стало давнє партнерство політика із колишнім регіоналом, який наразі ховається від закону у Росії – Олегом Царьовим. Партнерство Краснова-Царьова почалось ще за часів губернатора Лазаренка. Знайомство із проросійським Царьовим допомогло Загіду Краснову стати так званим «директором дніпропетровської міськради» у 2000-х роках. Зв’язки керівника «Громсили» та екс-регіонала, як стверджують мітингувальники, продовжуються й досі. У публічному просторі подію партія не коментує.

Станіслав Жолудєв, політолог: “Чисельні скандальні історії, навіть відкриття кримінальних справ щодо представників цієї політичної сили, і жодного разу ніяких офіційних заяв, офіційних пояснювань вони не робили. Мабуть, вони вважають це недоцільним, оскільки є, я не знаю з яких причин, чому саме вони так себе поводять зверхньо, можемо сказати, до своїх виборців”.

За інформацією активістів, причиною тісного спілкування сумнівних політиків є бізнес в Україні, який належить сину Олега Царьова, а займається ним людина з орбіти лідера «Громадської сили». Нагадаємо, цьогоріч син Загіда Краснова, Руслан Краснов, депутат облради, відвідував столицю країни-агресора. Причин та пояснень візиту політик не надав і досі, натомість намагався спростувати факт.

Поділитись: