У Дніпрі запрошують на різнокольорове Свято емоцій

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі запрошують на різнокольорове Свято емоцій отключены

19 серпня, в суботу у Дніпрі на проспекті Миру (житловий масив Лівобережний-3) відбудеться цікавий захід – Свято емоцій, під час якого усі бажаючі будуть обсипати один одного сухими фарбами холіВеселого екстриму незвичному святу додасть обливання учасників водою з пожежної машини, що в таку спеку дуже доречно. Також у програмі – конкурси та мастер-класи.

Головним ініціатором й організатором заходу стала дніпровська десятикласниця Софія Брайченко, яка анонсувала свято на своїй сторінці у соцмережі «Фейсбук». Дівчина повідомляє, що захід почнеться о 16.00, а яскраві й безпечні фарби холі можна буде придбати прямо на місці за ціною 20 гривень за 1 пакетик (100 г). Дрес-код заходу – біла футболка, на якій кольорова фарба буде виглядати яскравіше (одяг потім легко відпереться). Софія також радить взяти з собою сонячні окуляри, щоб захистити очі.


Треба зазначити, що незважаючи на свій юний вік, 16-річна Софія Брайченко вже не вперше організовує масштабні заходи на рідному Лівобережному-3. Так, минулого року дівчина вже проводила спортивний колір-фест, виставку дитячих малюнків на соціальну тематику та покази мультфільмів під відкритим небом для дітлахів з модульного містечка переселенців, розташованого неподалік.

Поделиться: