У Дніпрі відбувся Чемпіонат міста з естафетного бігу та метань

Вчора, 16 жовтня, на оновленому стадіоні «Трудові резерви» вперше відбувся Чемпіонат Дніпра з естафетного бігу та метань серед школярів. У змаганнях взяли участь близько 400 дітей 6-7 класів з понад 40 шкіл міста

«Саме у 12-13-річних дітей вже чітко видно здібності до занять спортом, зокрема легкою атлетикою. Ця вікова категорія цікавить Федерацію легкої атлетики Дніпра, бо ми сподіваємось, що з цих школярів виростуть професійні спортсмени. Для цього чемпіонату ми обрали два види легкої атлетики: естафети та метання, оскільки через них повноцінно можуть розкритися здібності учасників», – зазначила президент Федерації легкої атлетики Дніпра Марина Філатова.

«Багато дітей беруть участь у подібних змаганнях вперше. Ми сподіваємось, що це стане для них своєрідним поштовхом для того, аби займатись спортом професійно. Чемпіонат міста з естафетного бігу та метань серед школярів відбувся у Дніпрі вперше, але ми маємо надію, що чемпіонат стане традиційним, щорічним. Сьогоднішні переможці отримають пам’ятні призи, справжні медалі», – наголосив начальник управління спорту Олександр Осипов.

 

Наступна стаття: