У Дніпрі підопічним міських терцентрів допомагають у вирішенні побутових питань

  26.01.2023 16:34   -
Загальне

Гарячі обіди, прибирання та закупівлі. У Дніпрі соцпрацівники дбають про літніх людей. Підопічним міських терцентрів допомагають у вирішенні численних побутових питань.

Пані Ольга живе сама і не має родичів, які б про неї піклувалися.

Ольга, пенсіонерка: «У мене розбита чашечка тазостегнового суглоба і уламок розвернувся, і тепер воно не загоюється. Лікарі кажуть, що треба робити операцію».

У побуті жінці допомагає працівниця терцентру Наталя. Соцробітниця прибирає, купує продукти, приносить гуманітарну допомогу, сплачує комунальні рахунки. Окрім допомоги у побуті, важливим є спілкування та моральна підтримка.

Ольга, пенсіонерка: «Оце вчора у пів десятого три вибухи. Мене всю перетрусило. А ось обід принесли, так вже і настрій з’явився». 

Через вимкнення світла не всі мають можливість приготувати їжу. Саме тому влада Дніпра запровадила роздачу гарячих обідів для підопічних терцентрів.

Лушнікова Наталя, соцробітниця Дніпровського міського терцентру: «Їм дуже подобається це. Напис ще такий гарний «Дніпро зігріває». Вони відчувають, що це зроблено з любов’ю та говорять про це. Смачно їм, дуже подобається оформлення. А ще подобається, що не потрібно стояти біля плити вкотре».

Наталя впевнена, її робота допомагає самотнім людям почуватися краще.

«Коли у мене питають: «Як справи?» — я відповідаю: «Краще всіх».

За матеріалами ДніпроTV.

Поділитись: