У Дніпрі на одному з мостів встановлюють колесовідбійний брус

  29.01.2023 12:00   -
Загальне

28 січня в рамках чергування по місту заступник міського голови Михайло Лисенко проінспектував роботи зі встановлення колесовідбійного брусу на одному із мостів Дніпра. Це вкрай важливо для безпеки дорожнього руху. Про це Михайло Лисенко розповів в ефірі телеканалу ДніпроTV.

На жаль, виконувати такі роботи у минулому році ми не могли через дію постанови Кабінету Міністрів № 590. Після внесення змін до постанови, ми знову розпочали монтаж брусу. Вперше подібний брус з’явився у місті у 2019 році на Набережній Заводській, на ділянці від Амурського до Кайдацького мостів. Після того, як ми переконалися, що брус такого зразка дійсно дуже якісний та безпечний, ми розпочали активно його встановлювати. Нагадаю, що колесовідбійний брус такого зразка є найбезпечнішою конструкцією, яка може захистити учасників руху по обидва напрямки в разі виникнення ДТП“, – зазначив Михайло Лисенко.

Брус, який встановлюється буває двох типів. Перший – це двобічний, який розмежовує транспортні потоки та унеможливлює лобові зіткнення. У разі, якщо водій не впорається із керуванням, автівка просто не виїде на зустрічну смугу. До того ж такі конструкції є чудовим засобом профілактики порушень правил дорожнього руху, адже не дозволяють розвороти у невстановлених для цього місцях. Другий – однобічний брус, який запобігає виїзду транспорту на тротуар чи узбіччя.

Сьогодні встановлюють саме однобічний брус на підʼїздах одного із мостів міста. Там планується облаштувати близько 1500 метрів брусу та 2 демпфери на розподільній смузі мосту.

“Загалом по місту, враховуючи зміни у постанову Кабінету Міністрів № 590, ми плануємо у 2023 році встановити брус на таких об’єктах: Амурський міст з правобережним та лівобережним підходами, на правобережному підході Центрального моста, проїзді Олександра Гальченка та закінчити просп. Слобожанський до виїзду з міста. Планується встановити близько 5900 метрів колесовідбійного брусу“, – додав Михайло Лисенко.

Поділитись: