У бібліотеці смт.Покровське на Дніпропетровщині відкрили коворкінг

4 года ago Максим Забуга Комментарии к записи У бібліотеці смт.Покровське на Дніпропетровщині відкрили коворкінг отключены

Новий центр запрацював завдяки спільному проекту з підтримки громад ДніпроОДА та німецької компанії GIZ

Проект зі створення коворкінг-центру в центральній бібліотеці Покровського був відібраний на відкритому конкурсі, що провели команда Валентина  Резніченка та компанія GIZ у 2016 році.

«Відтепер мешканці Покровського мають не просто оновлену центральну бібліотеку, а сучасний коворкінг. Для цього закупили нові меблі, комп’ютерну техніку, проектори – загалом на майже 0,5 млн гривень”, – зазначив радник голови Дніпро ОДА Віталій Литвин.

Двері коворкінгу відкриті для всіх мешканців смт.Покровське.

Проте особливо важливий він для майже 2 тисяч переселенців, які тут мешкають. Центр допомагає цим людям повернутися до повноцінного життя – зокрема, їх вчитимуть працювати за комп’ютером, спілкуватися іноземною мовою.  шити одяг: для цього придбали швейну машинку зінгер і парову станцію для прасування одягу.

«Завдяки вільному доступу до комп’ютерів та Інтернету серед відвідувачів осучасненої бібліотеки побільшало молоді. Переселенці  зацікавилися курсами з арт-терапії,  адже хочуть зняти стрес та реабілітуватися після пережитих психологічних травм. А ще тут можна просто обмінюватись ідеями та підтримувати один одного», – додав радник голови ДніпроОДА.

Поделиться: