У 2020-му держава збільшить фінансування 11 вишів області

12 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У 2020-му держава збільшить фінансування 11 вишів області отключены

З 2020 року державні виші фінансуватимуть за новими правилами. В залежності від показників успішності, університети отримають від 95 до 120% коштів – порівняно з бюджетами 2019-го. До переліку 94 найуспішніших вишів країни увійшли і 11 із Дніпропетровщини.

– Нова система фінансування стимулює університети розвиватися та відповідати сучасним викликам. Починаючи з 2020-го, Уряд розподілятиме кошти серед вишів за спеціальною формулою. Враховуватимуть масштаб університету, кількість студентів на бюджеті, позиції у міжнародних рейтингах та участь у наукових грантах. З наступного року до цих критеріїв додадуть і показник працевлаштування випускників. За підсумками діяльності у 2019-му, збільшене фінансування отримають 11 вишів регіону, – розповіли в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

Серед найуспішніших – Дніпропетровський державний аграрно-економічний університет, Національний технічний університет «Дніпровська політехніка», Криворізький національний університет. Цьогоріч ці виші отримають 116,5-119,5% фінансування 2019-го.

Більше коштів від держави у 2020-му отримають також Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту ім. академіка В. Лазаряна, Національна металургійна академія України, Криворізький металургійний інститут НМАУ, Український державний хіміко-технологічний університет, Дніпропетровський національний університет ім. О. Гончара, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, Криворізький державний педагогічний університет, Дніпровський державний технічний університет.

Поделиться: