Стабільне водопостачання матимуть понад 2 тисячі жителів Криворізького району

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи Стабільне водопостачання матимуть понад 2 тисячі жителів Криворізького району отключены

Більше двох тисяч мешканців Дніпропетровщини після реконструкції водоводу поблизу села Веселе Криворізького району матимуть безперебійне водопостачання  

Магістральний водовід, що пролягає від Кривого Рогу до села Веселе, експлуатувався понад півстоліття. За цей час метал відслужив своє і потребував докорінної реконструкції.

«За стільки років водовід став просто непридатним для використання. Тільки-но збільшувався тиск – одразу ставалися пориви. Тому ми розробили проект і поїхали з ним до ДніпроОДА. Вдячні очільнику області Валентину Резніченку за те, що нам виділили кошти на оновлення водоводу», – подякував Веселівський сільський голова Олексій Кривий.

Через нестабільне водопостачання найбільше потерпали мешканці шести сіл – Львів, Новомар’янівське, Веселе, Новий Шлях, Нова Зоря й Бурлацьке. Селяни розповідають, що на воду доводилося чекати тижнями, особливо, влітку. Люди змушені були запасатися водою аж з весни, навіть збирати дощову.

Реконструкція водоводу розпочалася восени 2016-го. За цей час підрядники замінили понад 6,5 км труби та змонтували 14 технологічних колодязів. Нині ведуть підготовчі роботи під будівництво двох 18-метрових водонапірних веж та насосної станції. Як повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, роботи будуть завершені восени 2017-го. До того ж, протягом 2017-го на Дніпропетровщині планують збудувати й реконструювати 13 водоводів.

Поделиться: