Спортсмени із Дніпропетровщини – найкращі легкоатлети України

  06.02.2020 13:25   -
Загальне Новини

Федерація легкої атлетики України визначила найкращих спортсменів та тренерів 2019 року. Майже всі вони – з Дніпропетровщини. З восьми номінацій атлети нашої області отримали сім. Переможців голосуванням визначали вболівальники, експерти Ради ФЛАУ і представники ЗМІ.

 Стрибунка із Дніпра Ярослава Магучіх перемогла відразу у двох номінаціях – найкраща легкоатлетка України та «Зірка, що сходить». Ярослава – срібна медалістка чемпіонату світу, рекордсменка світу та Європи у категорії U20. Дівчина наймолодша легкоатлетка в історії, яка подолала висоту 2 метри. Вона друга у світовому топ-листі сезону з результатом 2,04 м. Наприкінці 2019-го Магучіх визнали найкращою легкоатлеткою світу.

У цих же номінаціях відзначили Михайла Кохана. Спортсмен – переможець чемпіонату Європи-2019 серед юніорів. Минулого сезону дебютував на дорослих змаганнях. Став п’ятим на чемпіонаті світу у Катарі.

Кращим тренером стала Тетяна Степанова, яка займається з Ярославою Магучіх. 

Легкоатлеткою року у категорії «Мастерс» визнали Світлану Сорочук. Спортсменка – чемпіонка світу у приміщенні зі штовхання ядра, дворазова чемпіонка Європи.

У складі найкращої команди року виявилася наша бігунка Анна Рижикова. Жіноча естафетна команда 4х400 метрів стала шостою на чемпіонаті світу у Катарі.

Голосування продовжується, підтримати спортсменів області можна за посиланням: http://gathletics.com.ua/2020/02/02/gathletics_awards_2019/?fbclid=IwAR1VoWB91BXmdgvHFJoZ3wAqWLDjG1351LfVFi7rAsScJkHeLjd6FfPAxwA .

Поділитись: