Пішохідний міст у Павлограді оновлюють вперше за півстоліття

Павлоградський міст через річку Вовча реконструюють вперше за 55 років експлуатації

Пішохідний міст у Павлограді веде до міського парку відпочинку. Після реконструкції він нарешті стане зручним як для пішоходів, так і для людей з особливими потребами.

«Покращення якості життя людей, особливо, у невеликих населених пунктах – одне із завдань Президента України Петра Порошенка. Ми будуємо дороги, ремонтуємо школи та медзаклади, зводимо «з нуля» дитсадки, створюємо парки. У Павлограді кардинально оновлюємо пішохідний міст, який має півстолітню історію», – повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

За словами місцевої влади, міст занепав настільки, що ще один сезон міг би й не витримати.

Мер Павлограда Анатолій Вершина розповів: «Цьогоріч міст святкує 55-річний ювілей. За цей час він став аварійним і небезпечним для пішоходів. Коштів на капремонт у місцевому бюджеті ми не мали, тому звернулися по допомогу до ДніпроОДА. З обласного бюджету виділили гроші  – і ось вже розпочалися роботи».

Міст будували, коли ріка Вовча була суднохідною. Сьогодні судна там не ходять, тому висоту мосту знизять до рівня берега. За проектом, він буде залізобетонним та спиратиметься на берегові й проміжні опори.

Новий міст буде завдовжки 80 метрів, завширшки – три метри. Його покриття повністю оновлять, по всій довжині обладнають перила й проведуть систему освітлення.  Для людей з особливими потребами облаштують пандуси та додаткові поручні.

Вже наприкінці червня почалися ремонтні роботи. На реконструкцію передбачено п’ять місяців. Однак підрядники запевняють, що постараються здати об’єкт раніше – у середині вересня, до Дня міста Павлограда.

Наступна стаття: