Підприємства-переселенці працюють у Дніпрі

  18.01.2023 21:52   -
Загальне

Відновлення бізнесу на новому місці. Протягом воєнного стану в Україні діє Програма релокації підприємств, які знаходяться у зоні бойових дій. Вже майже 800 підприємств перевезли свої виробничі потужності в більш безпечні регіони. 

«Почали ще відшивати дитячі речі. І взимку зараз відшили зимову колекцію, і починаємо вже з весняної».

Дмитро Косілкин – виробник дитячого одягу з Лисичанська. Навесні переїхав до Дніпра та відновив справу тут. Його цех виробляє дитячий одяг і військову амуніцію.

Дмитро Косілкин, керівник лисичанського релокованого швейного підприємства: «З підсумків: дійшли до РПС – ремінно-плечової системи. Потім прийшла осінь, ми почали шити водонепроникні пончо. Так, основна специфіка нашого виробництва – це дитячий водонепроникний одяг».

До Дніпра за час повномасштабної війни перебралися 56 підприємств. За минулий рік релоковані підприємства принесли до бюджету міста 4,5 млн грн податків та зборів.

Ірина Журавльова, представниця департаменту правового забезпечення ДМР: «Це також дає змогу працевлаштувати населення міста і тих внутрішньо переміщених осіб, які до нас приїхали. Міська влада опікується, щоб у підприємців, які перевели свої потужності, були виробничі приміщення».

Компанія «Вилюта» потребує фахівців, а тому радо запропонувало лисичанським підприємцям декілька робочих місць — без плати за оренду.

Людмила Лупульчук, керівниця компанії «Вилюта»: «У нас працює понад 200 працівників. На нашому підприємстві на сьогоднішній день багато переселенців, які прийшли до нас з других місць».

За матеріалами ДніпроTV.

Поділитись: