Онлайн-система «Mr.Leader» пропонує батькам цікаві активності для малюків від 2 до 6 років

  25.09.2022 15:30   -
Загальне

Всеукраїнська онлайн-система освіти та піклування за дітьми раннього дошкільного віку «Mr.Leader» пропонує батькам цікаві активності для малюків віком від 2 до 6 років. Про це повідомляють в Міністерстві освіти та науки України.

На наймолодших учасників чекає тематичний день «Синиця». Діти дізнаються, чим харчуються ці птахи, як і де живуть. Разом із синичками вивчать кольори та розвинуть моторику пальців, нанизуючи намистинки на пір’їнки відповідного кольору, розвинуть мислення, складаючи яскраві пазли.

Для малечі 3-4 років фахівці підготували тематичний день «Птахи, що живуть на водоймах». Діти власноруч зроблять лебедя з паперу, намалюють долоньками качечку і каченят, почують вірш Т. Шевченка про качок, складуть із частин ціле зображення водоплавних птахів.

Малюки 4-5 років відвідають тематичний день «Водоплавні птахи». Вони з’ясують, чому деякі птахи вміють плавати, дізнаються цікаві факти про лебедів, проведуть досліди та визначать, чи промокає їхнє пір’я, зроблять разом з дорослим лебедя з використанням цукру, зліплять гніздо фламінго.

Дошкільнята 5-6 років відвідають тематичний день «Люди і птахи». Вони порахують папуг, зроблять аплікацію, пограють у гру «Нагодуй папугу», складуть пазл, прослухають спів канарки, познайомляться з птахофабриками і виготовлять подушку.

Реєстрація учасників за посиланням.

Шукайте більш детальну інформацію в телеграм-каналі «Mr.Leader».

Теги:

Поділитись: