НЕ ПОРУЧ, АЛЕ РАЗОМ СВЯТКУЙМО 9 ТРАВНЯ!

10 месяцев ago anelya Комментарии к записи НЕ ПОРУЧ, АЛЕ РАЗОМ СВЯТКУЙМО 9 ТРАВНЯ! отключены

Команда «Опозиційної платформи -За життя» в Дніпропетровському регіоні запрошує всіх жителів Дніпра та області приєднатися до великого онлайн-проекту «ДЯКУЄМО ЗА ЖИТТЯ» і відсвяткувати разом 75-річчя Великої Перемоги.

Починаючи з 2018 року, Дніпровська організація партії «Опозиційна платформа – За життя» запрошувала всіх до Фестивального причалу на свято «Дякуємо за життя» – разом справляти День Перемоги. Сьогодні, в 75-у річницю Перемоги, команда ОПЗЖ вирішила не переривати традицію святкування 9 Травня (нагадаємо – у зв’язку з карантином діє заборона на масові заходи) і пропонує всім відзначити День Перемоги онлайн.

Для того, щоб приєднатися до святкування Дня Перемоги-2020, потрібно зайти на сайт www.pobeda2020.com.ua

Геннадій ГУФМАН, голова Дніпропетровської регіональної парторганізації «Опозиційна платформа – За життя»:
«У цьому році 75-річчя Великої Перемоги ми фізично зустрічаємо не разом. Зараз ми, зберігаючи життя, змушені дотримуватися обмеження. Проте ніщо не обмежить нашу вдячність, повагу та гордість за Велику Перемогу! Нині ми так само говоримо «Дякуємо за життя»! І ми все одно можемо об’єднатися з усіма, для кого День Перемоги – великий день!»

Тут, на сайті, на Дошці пам’яті можна заповнити листівку зі словами вдячності всім тим, хто пережив жахіття Другої світової, хто здобув Перемогу в боротьбі з фашизмом. Також на сайті є онлайн-галереї, де можна передивитися фото та відео з минулих років, а також згадати, як раніше у Дніпрі проходило свято «Дякуємо за життя».

До речі, як і обіцяли організатори свята «Дякуємо за життя», всі листівки з Дошки пам’яті були переведені в онлайн і їх можна передивитися на сайті www.pobeda2020.com.ua

Як під відкритим небом звучали пісні воєнних років, а сотні пар танцювали «Вальс життя» в пам’ять про тих, хто подарував Перемогу в далекому 1945-му. Як готували і пригощали солдатською кашею. Як щороку виступали знамениті «Пісняри» та Гарік Кричевський. Як 26 жовтня, під час святкування річниці визволення Дніпра від фашистських загарбників, мешканцями Дніпра та області було створено унікальну Дошку пам’яті. Це величезний стенд із сотень листівок з іменами тих, хто загинув на фронті або трудився в тилу, хто проніс через усе життя спогади про страхіття війни і доніс до наших днів живу історію, передаючи її новим поколінням.

«Команда «Опозиційної платформи – За життя» запрошує всіх приєднатися до великого онлайн-проекту. Від Кривого Рогу до Нікополя, від Павлограда до Марганця – я впевнений, ми можемо відчути себе разом, відчути величезну загальну силу енергії наших сердець. Давайте збережемо традиції, давайте скажемо «Дякуємо за життя!» народу-переможцю і залишимося вдячним поколінням, яке шанує свою історію», – запрошує Геннадій Гуфман.

Анна АЛЕКСЄЄВА

Поделиться: