На Дніпропетровщині вивчать пасажиропотік

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи На Дніпропетровщині вивчать пасажиропотік отключены

У міжміських маршрутах регіону до кінця літа вивчатимуть пасажиропотік

Потреба у вивченні реального пасажиропотоку виникла у зв’язку з новим конкурсом перевізників, який відбудеться восени. Моніторинг ініціювала ДніпроОДА для подальшого покращення якості перевезень мешканців.

Зараз вивчають потік пасажирів у маршрутках та автобусах, що рухаються з Дніпра – до Підгороднего, Новомосковська, Гвардійського, Орлівщини, Черкаського, Павлограда, Першотравенська, Петропавлівки та Межової.

Загалом планується обстежити 34 маршрути, на яких працюють 197 автобусів. Моніторинг передбачає визначення кількості пасажирів, навантаження на конкретних зупинках, інтервали між рейсами та вартість проїзду. Для цього в автобус на кінцевій зупинці сідає людина – так званий лічильник, яка протягом всього маршруту веде записи та спілкується з пасажирами на зупинках.

У залежності від потреб, вирішуватимуть, скільки автобусів та якої місткості пускати на той чи інший маршрут, а також змінюватимуть інтервали руху та розташування зупинок. Пасажири можуть надсилати до 30 серпня пропозиції щодо покращення якості перевезень на згаданих маршрутах на електронну адресу: fer-ros@ukr.net.

 

Поделиться: