АТОвці зможуть безкоштовну отримати вищу освіту

4 года ago Зоря3 Комментарии к записи АТОвці зможуть безкоштовну отримати вищу освіту отключены

За відповідне рішення будуть голосувати депутати обласної ради під час 9-ї сесії VII скликання

З обласного бюджету на оплату навчання на 2017 рік передбачено близько 100 тис грн. Навчатись будуть у Дніпропетровському регіональному інституті держуправління Нацакадемії держуправління при Президентові України.

Вступні іспити для АТОвців та членів їх родин триватимуть з 21 по 26 липня. Передбачається, що позаплановий набір майбутніх бакалаврів та магістрів на спеціальності «Публічне управління та адміністрування» і «Менеджмент» денної форм навчання складе до 15 чоловік.

«Наше завдання надати максимальну допомогу кожному учаснику АТО та підтримати членів їх родин. Це стосується не лише підтримки у розвитку бізнесу, надання землі, але й допомоги у навчанні та здобутті вищої освіти. Бійці довели свій патріотизм та активну громадянську позицію, тому зможуть бути гідними представниками органів місцевого самоврядування чи інших владних структур», – зазначив Гліб Пригунов.

Перший заступник директора ДРІДУ НАДУ Євгеній Бородін впевнений, що програма буде вдалою. «Сьогодні Україні дуже потрібні кваліфіковані та енергійні управлінці з чіткою громадянською позицією. І ми маємо досвід, щоб надати таким необхідні знання…», – зазначив він.

Поделиться: