Музей АТО отримав новий експонат зі Сходу України

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи Музей АТО отримав новий експонат зі Сходу України отключены

Волонтери передали дніпровському Музею АТО черговий експонат – безпілотний літальний апарат. Його привезли із зони АТО, повідомив історик та один із творців музею Юрій Фанигін

«Ми отримали безпілотник фірми DEVIRO, яка працює  у Дніпрі з 2014 року. Так звана «лелека» – один з найрозповсюдженіших апаратів, якими користуються українські військові для аеророзвідки. Сотні таких крил вже виконали тисячі завдань та продовжують кожного дня допомагати нашим Героям», – розповів Юрій Фанигін.

Експонат для Музею АТО зібрали із декількох безпілотників. Вони літали над Донецькою областю, доки не вийшли із строю. Один із апаратів навіть був уражений ворожим вогнем, про що свідчить слід на крилі.

Новий експонат поповнить внутрішню експозицію Музею АТО.

Перший в Україні Музей АТО відкрила ДніпроОДА. Вулична експозиція з‘явилася у травні 2016-го, внутрішня – у січні 2017-го. Вони розповідають про подвиг мешканців області, які захищають Батьківщину. Над створенням Музею працювали волонтери, АТОвці, історики, музейники, художники, дизайнери. Відвідати його можуть всі бажаючі.

Поделиться: