«Моя професія: консультаційна мережа» – гідний помічник у виборі професії

Про це повідомляє прес-центр Дніпропетровського обласного центру зайнятості

Кардинально важливою та значущою в сьогоденні є проблема оптимального визначення учнівською молоддю свого професійного майбутнього. Саме з цією метою служба зайнятості презентувала нову профорієнтаційну платформу «Моя професія: консультаційна мережа».

За допомогою цього онлайн-сервісу будь-якому зареєстрованому користувачеві, починаючи з 14 років, можна безкоштовно пройти тестування, яке допоможе визначитись з вибором професії чи сфери діяльності.

Користувач платформи може пройти тестування з будь-якого комп’ютера, який має доступ до мережі Інтернет в зручний час і за результатами отримати консультацію у спеціаліста. Під керівництвом фахівця з профорієнтації служби зайнятості можна отримати консультацію від початку реєстрації до опрацювання комплексного звіту щодо вибору професії чи сфери професійної діяльності.

Зареєструватися для користування профорієнтаційною платформою «Моя професія: консультаційна мережа» можна на сайті Державної служби зайнятості за адресою: www.dcz.gov.ua (закладка «Пройти тестування») або за посиланням www.myprofession.com.ua

Також профконсультаційні онлайн-тестування діють на сайтах:

– платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри державної служби зайнятості www.profi.dcz.gov.ua;
– платформа «Моя професія: консультаційна мережа» www.myprofession.com.ua.