Міжнародну трасу Дніпро-Запоріжжя капітально ремонтують вперше за 30 років

3 года ago Максим Забуга Комментарии к записи Міжнародну трасу Дніпро-Запоріжжя капітально ремонтують вперше за 30 років отключены

Транспортну магістраль державного значення між Дніпром та Запоріжжям капітально ремонтують вперше за роки незалежності України. Також ремонт ведеться на трасах Дніпро-Кривий Ріг та Дніпро-Донецьк, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

Усього планують відремонтувати 36 км. У комплексі робіт – вирівнювання дороги, укладання 12-сантиметровгого пласту асфальтобетону та верхнього шару дорожнього покриття.

“З держбюджету на роботи виділили майже 71 млн грн. Але це тільки частина. До кінця року очікується повне фінансування для завершення ремонту. Роботи ведуться з двох боків – від Дніпра та від кордону із Запорізькою областю”, – розказав заступник начальника Служби автомобільних доріг з ремонту та утримання Іван Лебединський.

У другому півріччі планують розпочати роботи ще на одній трасі державного значення – Дніпро-Нікополь.
Серед інших найважливіших інфраструктурних проектів – ремонт автошляху Нікопольської дамби, другої черги об’їзної дороги навколо Дніпра, а також будівництво цілковито нової траси сполученням Царичанка-Кобеляки-Решетилівка.
Крім ремонту автомагістралей, на Дніпропетровщині другий рік поспіль ремонтують комунальні дороги. Понад 300 шляхів вже зроблено, у планах на 2017 рік – ще 160.

Поделиться: