Ми назавжди закохані в «Зорю», вітаємо зі святом зорелюбів!

3 года ago Андрей Богатырёв Комментарии к записи Ми назавжди закохані в «Зорю», вітаємо зі святом зорелюбів! отключены

 Крізь несподівану квітневу непогоду яскравим променем засяяло над дніпровським краєм свято «Зорі» — 100 років.

Одна з найстаріших газет України і найстаріша в області, «Зоря» відзначила ювілей.

Народжена 17 квітня 1917 року, газета вистояла сотню літ, у яких було місце творчості, серйозним випробовуванням на мужність і читацької любові. Йдуть роки, змінюються часи, уподобання, а наші вірні друзі читачі називають «Зорю» народною, другом і порадником, ставлячи перед журналістами високу планку щодо об’єктивності, виваженості, матеріалів, відповідальності за друковане слово.

Щастило газеті і на журналістів — творчих, яскравих особистостей. Багатьох з них «Зоря» вивела на газетні орбіти України.

Яскравими, неповторними, сповненими радістю від зустрічі зорянців різних поколінь, спогадів та поздоровлень стали урочистості у Дніпровському академічному театрі драми та комедії з нагоди ювілею. «Зоря» запросила ветеранів газети, керівників обласної влади, партнерів, друзів видання, читачів.

Зазвучали фанфари, і засвітились на екрані фотографії з історії «Зорі», яка ставила своїм девізом єдність, відстоювала людську гідність і злагоду, людяність і щирість. Скільки сторінок зігріто полум’яними серцями зорянських журналістів!

Тепло й сердечно привітав з ювілейною датою нинішніх зорянців і ветеранів голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

Відзнаками голови обласної ради нагороджені Георгій Бурейко, Тетяна Колядинська, Іван Демченко, Алла Туранська, Микола Чабан, Людмила Титарева, Микола Кравчук, Олександр Перепелиця, Вадим Климентьєв…

Зі словами вдячності за багаторічну працю звернувся до ветерана журналістики Олени Десятерик заступник голови облдержадміністрації Каміль Примаков,

а також вручив вітальні листи зорянцям Тетяні Комизі, Валентині Кармазіній, Миколі М’якшикову, Лілії Поповій…

Журналісти отримали грамоти від Дніпропетровської обласної організації НСЖУ, обласної ветеранської організації.

Святковий зал театру заполонила музика, мелодії українських пісень, ритми запальних танців. Для винуватців урочистостей і гостей чудовий концерт подарували майстри сцени та аматорські колективи регіону.

Свято було щедрим на привітання, подарунки, побажання, сльози радості від зустрічі. Близько ста ветеранів, колишніх працівників різних років, мали змогу поспілкуватися в невимушеній обстановці, привітати нинішніх газетярів та висловити свої думки й побажання газеті.

…Сьогодні газета, її колектив на новому витку розвитку. Ювілярка, вступаючи в друге століття, перегортає нову сторінку своєї історії.

Сподіваємось, що будемо творити її щиро, відповідально. Віримо в майбутнє «Зорі» і зорянців, у те, що нинішня «Зоря» ще довго світитиме над дніпровським краєм!

Таїсія КУЗЬМЕНКО

 

Поделиться: